Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-022433/0009

Moskauer Ikone

, "Gottesmutter von Iwerskaja", Mitte 19 Jh., Öl auf Holz, ca.16,5 x 13 cm, vergoldetes Oklad, in verglastem Schaurahmen

28.09.2020 - 10:10

Vyvolávací cena:

Moskauer Ikone

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 28.09.2020 - 10:10
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: online