Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-022219/0007

Künstler 20. Jhdt.

Mann in Tracht, bezeichnet und datiert Ober Gurgl 19.8.32, Pfund Tirol, München, Öl auf Karton, 40 x 30 cm, gerahmt,

28.09.2020 - 10:16

Vyvolávací cena:
EUR 95,-

Künstler 20. Jhdt.

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 28.09.2020 - 10:16
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: online