Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-022469/0003

Künstlerin Mitte 20. Jh. *

, "Sommerlicher Stadtpark" signiert u. datiert "Nina Lippay 1957", Aquarell auf Papier, ca. 40 x 31 cm, verglast gerahmt

28.09.2020 - 10:17

Vyvolávací cena:

Künstlerin Mitte 20. Jh. *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 28.09.2020 - 10:17
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: online