Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-022567/0001

Ludwig Bürgel *

(Wien 1901-1980 Seekirchen), Blick auf ein Landhaus", signiert u. datiert "Ludwig bürgel 1946", Öl auf Hartfaserplatte, ca. 30 x 40 cm, gerahmt, Rahmen partiell abgesplittert

28.09.2020 - 10:20

Vyvolávací cena:

Ludwig Bürgel *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 28.09.2020 - 10:20
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: online