Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-022081/0016

Künstlerin 20. Jhdt.

Rosen, signiert und datiert, Ingeborg Spann-Cramer 1959, Aquarell auf Papier, 46 x 35 cm, gerahmt, vergl., Passep.,

28.09.2020 - 10:22

Dosažená cena: **
EUR 90,-
Vyvolávací cena:
EUR 85,-

Künstlerin 20. Jhdt.

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Kunst, Antiquitäten, Möbel und Technik
Datum: 28.09.2020 - 10:22
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: online