Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-022497/0001

Alois Hänisch

(Wien 1866-1937), Arbeitszimmer mit Papagei, signiert u datiert "A. Hänisch, Weihnachten 1920, Pastell-Mischtechnik, ca. 35,5x 27 cm, Passepartout, verglast, gerahmt

28.09.2020 - 10:24

Vyvolávací cena:

Alois Hänisch

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 28.09.2020 - 10:24
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: online