Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-022323/0020

Standkreuz mit Corpus Christi

, volkstümliche Arbeit des späten 18./frühen 19. Jh., vollplatisch geschitzer, polychrom gefasster Corpus, H: 17 cm, Gesamthöhe ca. 43,5 cm, Altersspuren

28.09.2020 - 10:29

Vyvolávací cena:
EUR 80,-

Standkreuz mit Corpus Christi

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 28.09.2020 - 10:29
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: online