Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-022291/0002

Gotthilf Jaeger

, (Köln 1871-1933 Berlin), "Säbeltänzerin", um 1925, in der Plinthe signiert "G. Jaeger fec", vollplastischer, in Goldtönen patinierter Bronzeguss auf ovalem Marmorsockel, Höhe ca. 87 cm, Altersspuren, Sockel etwas ausgeschartet

28.09.2020 - 10:29

Vyvolávací cena:
EUR 1.500,-

Gotthilf Jaeger

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 28.09.2020 - 10:29
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: online