Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-022573/0001

Hunde reissen einen Eber,

Keramik, Tonwarenfabrik Lech & Möller, 1872 - 1900, bronziert, Höhe 39 cm, Unterseite gemarkt, "L & M" etwas berieben, Radscharten

28.09.2020 - 10:46

Vyvolávací cena:

Hunde reissen einen Eber,

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 28.09.2020 - 10:46
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: online