Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-022429/0008

Kleiner Glasluster

in Kronenform, 2. Hälfte 20. JH., goldfarbenes Metallgestell mit 6 elektrischen Flammen und Glasbehang, H: 50 cm, D:65 cm, Gebrauchsspuren, ohne Gewähr für die Elektromontierung

28.09.2020 - 10:50

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Kleiner Glasluster

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 28.09.2020 - 10:50
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: online