Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-022527/0017

Provinzieller Arbeitshocker

sogen. Schusterschemel, 19./20. JH., 3-passiges Fußgestell mit gedrechseltem runden Sitz, H:39 cm, D:38 cm, Altersspuren

28.09.2020 - 11:11

Vyvolávací cena:

Provinzieller Arbeitshocker

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 28.09.2020 - 11:11
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: online