Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-022445/0011

Originelles Beistelltischchen

1. Hälfte 20. JH., 3-passiges Gestell aus Rinderhörnern mit Bronzemontierungen und eichefurnierter Platte, H:56 cm, D:37 cm, Alters- und Gebrauchsspuren

28.09.2020 - 11:13

Vyvolávací cena:

Originelles Beistelltischchen

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 28.09.2020 - 11:13
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: online