Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-022445/0012

Paar Brettsessel

im Frühbarockstil 20. JH. massive Eichenholzausführung mit ornamentalen Schnitzereien und Marketerien, Gebrauchsspuren

28.09.2020 - 11:16

Vyvolávací cena:
EUR 360,-

Paar Brettsessel

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 28.09.2020 - 11:16
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: online