Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 322-757898/0002

Baume & Mercier

Armbanduhr, Edelstahl, Brillanten zus. ca. 0,35 ct, Quarz, Datum, Perlmuttzifferblatt, Zentralsekunde, Geh. Nr. 4787983, Durchmesser ca. 31 mm, 63,4 g, Gebrauchsspuren, Service wird empfohlenøx

29.09.2020 - 10:23

Vyvolávací cena:
EUR 700,-

Baume & Mercier

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Hodinky
Datum: 29.09.2020 - 10:23
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 14.09. - 28.09.2020