Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-022464/0012

Konvolut 3 Armbanduhren

Metall, tlw. vergoldet/Edelstahl, Automatic, Ankerwerke, bestehend aus: "Parnis", "Citizen", "Solvil et Titus", zus. 289,9 g, Vergoldung tlw. abgerieben, Gebrauchsspuren, Service wird empfohlenøx

Expert: Christian Wainke Christian Wainke
+43-1-604 13-71 - 15

christian.wainke@dorotheum.at

29.09.2020 - 10:25

Vyvolávací cena:
EUR 170,-

Konvolut 3 Armbanduhren

+43-1-604 13-71 - 15

christian.wainke@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Hodinky
Datum: 29.09.2020 - 10:25
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 14.09. - 28.09.2020