Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 394-461373/0006

Altschliffbrillantsolitär

Gold ca. 580/Silberfassung, ca. 0,30 ct, RW 55,5, 3 g

Expert: Mario Altendorfer Mario Altendorfer
+43 (732) 77 31 32

Mario.Altendorfer@dorotheum.at

29.09.2020 - 15:15

Vyvolávací cena:

Altschliffbrillantsolitär

+43 (732) 77 31 32

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Klenoty a Hodinky
Datum: 29.09.2020 - 15:15
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online