Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 394-462225/0002

Brillant, Altschliffbrillantring zus. ca. 0,60 ct

Rotgold/Weißgold 585, RW 57, 5,6 gøG6

Expert: Mario Altendorfer Mario Altendorfer
+43 (732) 77 31 32

Mario.Altendorfer@dorotheum.at

29.09.2020 - 15:22

Vyvolávací cena:
EUR 360,-

+43 (732) 77 31 32

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Klenoty a Hodinky
Datum: 29.09.2020 - 15:22
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online