Altschliffbrillantsolitär Ohrschrauben, zus. ca. 0,50 ct
Weißgold 585, 2,1 gøG2
Expert: Mario Altendorfer
Mario Altendorfer
+43-732-773 132
Mario.Altendorfer@dorotheum.at
29.09.2020 - 15:50
- Dosažená cena: **
EUR 360,-
- Vyvolávací cena:
EUR 340,-
Weißgold 585, 2,1 gøG2
Expert: Mario Altendorfer
Mario Altendorfer
+43-732-773 132
Aukce: | Klenoty a Hodinky |
Datum: | 29.09.2020 - 15:50 |
Místo konání aukce: | Linz |