Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-107145/0016

4 russische Ikonen,

Holz farbig bemalt, jeweils Silberoklad, verschiedene Darstellungen, Höhe 4,3 bis 10 cm, verschiedene russische Beschauzeichen, Ende 19. Jh., Druckstellen, (Lu)

Expert: Dr. Georg Ludwigstorff Dr. Georg Ludwigstorff
+43-1-515 60-363

antiquitaeten@dorotheum.at

13.10.2020 - 15:01

Dosažená cena: **
EUR 380,-
Vyvolávací cena:

4 russische Ikonen,

+43-1-515 60-363

antiquitaeten@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Stříbro
Datum: 13.10.2020 - 15:01
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online