Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-107327/0001

6 Wiener Silber Schnapsbecher von 1865,

rund, floral graviert, Höhe 10 cm, Gewicht 308 g, Meisterzeichen, Alt Wiener Beschauzeichen 1865, DRuckstellen, (HS)

Expert: Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp

sonja.hoepp@dorotheum.at

13.10.2020 - 15:05

Dosažená cena: **
EUR 320,-
Vyvolávací cena:

sonja.hoepp@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Stříbro
Datum: 13.10.2020 - 15:05
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online