Čís. položky 115

Brillant Diamant Ring zus. ca. 1,60 ct

Brillant Diamant Ring zus. ca. 1,60 ct - Klenoty, umění a starožitnosti

Weißgold 585, Altschliffdiamant ca. 0,30 ct, Brillant ca. 0,35 ct und kleinere Brillanten zus. ca. 0,95 ct, RW 52, 4,5 gøG4

08.10.2020 - 14:37

Vyvolávací cena:
EUR 1.200,-

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Typ aukce: Online aukce
Datum: 08.10.2020 - 14:37
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 02.10. - 08.10.2020