Hermann Haider *
(Linz 1938 geb.) Dance, signiert und datiert unten links: Haider 1968, Mischtechnik auf Ppaier, ca. 48 x 62 cm, Passepartout, gerahmt
Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko
08.10.2020 - 15:02
- Dosažená cena: **
EUR 768,-
- Vyvolávací cena:
Hermann Haider *
Aukce: | Klenoty, umění a starožitnosti |
Datum: | 08.10.2020 - 15:02 |
Prohlídka: | 02.10. - 08.10.2020 |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 1.200,- do EUR 1.500,- -
Odhadní cena:
EUR 800,- do EUR 1.200,-