Čís. položky 214 -

Nikolaus Mohr *

Nikolaus Mohr * - Klenoty, umění a starožitnosti

(Lindau 1954 geb.) Salzburg - Mirabellgarten, Landestheater, signiert und datiert unten links: N. Mohr (19)99, rückseitig: Klebezettel betitelt und bezeichnet, Öl auf Leinwand, ca. 105 x 150 cm, gerahmt (900000039)

Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko Schätzmeister Gerhard Gafko

08.10.2020 - 15:09

Vyvolávací cena:
EUR 1.000,-

Nikolaus Mohr *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Typ aukce: Online aukce
Datum: 08.10.2020 - 15:09
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 02.10. - 08.10.2020