Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 232

Maler des 20. Jahrhunderts

Abendliche Salzburger Innenstadt mit Blick in die Hofstallgasse, Öl auf Leinwand, ca. 50 x 60 cm, unten links unleserlich signiert: Kö...(?), gerahmt, dieser beschädigt

Expert: Mag. Dr. Tobias Nickel Mag. Dr. Tobias Nickel
+43-662-871671-27

08.10.2020 - 15:15

Dosažená cena: **
EUR 410,-
Vyvolávací cena:

Maler des 20. Jahrhunderts

+43-662-871671-27

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 08.10.2020 - 15:15
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 02.10. - 08.10.2020