Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 249

Unbekannt

(Ende 19. Jahrhundert) Gebirgslandschaft mit Gebäude auf Felsen an Gewässer, signiert unten rechts: Klej, Öl auf Leinwand, ca. 63,5 x 51 cm, vergoldeter masseverzierter Holzrahmen, Krakelee, berieben, Furnier vergilbt

Expert: Mag. Dr. Tobias Nickel Mag. Dr. Tobias Nickel
+43-662-871671-27

08.10.2020 - 15:20

Vyvolávací cena:
EUR 360,-

Unbekannt

+43-662-871671-27

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 08.10.2020 - 15:20
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 02.10. - 08.10.2020