Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 259

Anton Pretl (Prettl)

(tätig in Wien im 1. Viertel des 20. Jahrhunderts) Stilllben mit blauer Vase, Pflaume, Trauben und Apfel, signiert und datiert unten links: A. Pretl Wien 1921, Öl auf Karton, ca. 17,5 x 23 cm, gerahmt

Expert: Mag. Dr. Tobias Nickel Mag. Dr. Tobias Nickel
+43-662-871671-27

08.10.2020 - 15:24

Dosažená cena: **
EUR 358,-
Vyvolávací cena:
EUR 280,-

Anton Pretl (Prettl)

+43-662-871671-27

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 08.10.2020 - 15:24
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 02.10. - 08.10.2020