Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 265

Paul Flora *

(Glurns 1922-2009 Innsbruck) Zwei Husaren im Wald, signiert unten rechts: Flora, kolorierte Radierung auf Velin, Nr. 158/350, Plattengröße ca. 17,5 x 23 cm, Blattgröße ca. 38 x 43,5 cm, gerahmt, Knickspuren

Expert: Anton Wilhelm Anton Wilhelm
+43-662-871671-48

08.10.2020 - 15:26

Dosažená cena: **
EUR 512,-
Vyvolávací cena:

Paul Flora *

+43-662-871671-48

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 08.10.2020 - 15:26
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 02.10. - 08.10.2020