Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 274

Tsukioka Yoshitoshi

(Edo 1839-1892) 3 Holzschnitte aus: 100 Stories of Moon u. a. Samurai under the moonlight, jeweils signiert bzw. datiert:1886/'87 und '89, Oban, je ca. 37 x 25 cm (2 davon beschnitten), kleinere Faltstellen, Beilagezettel M. Nakazawa, Tokio, ungerahmt

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

08.10.2020 - 15:29

Dosažená cena: **
EUR 768,-
Vyvolávací cena:

Tsukioka Yoshitoshi

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 08.10.2020 - 15:29
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 02.10. - 08.10.2020