Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-069947/0001

Anton Müller

(Wien 1853-1897) Der Gelehrte, signiert Ant. Müller, Bleistift auf Papier, 13,8 x 10,7 cm (Darstellung), 21 x 17,5 cm (Blattgröße), Passep., ohne Rahmen, (Sch)

Provenienz: Sammlung Wilhelm König, Wien, Lugt 2653b; Privatsammlung, Österreich.

Expert: Mag. Astrid-Christina Schierz Mag. Astrid-Christina Schierz
+43-1-515 60-546

astrid.schierz@dorotheum.at

06.10.2020 - 10:01

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Anton Müller

+43-1-515 60-546

astrid.schierz@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 06.10.2020 - 10:01
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online