Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-070972/0001

Fragment einer Stobwasserdose

eine junge Frau darstellend, 11 x 5,5 cm, Holzpassepartout, gerahmt,(Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

06.10.2020 - 10:08

Vyvolávací cena:
EUR 130,-

Fragment einer Stobwasserdose

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 06.10.2020 - 10:08
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online