Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-071184/0018

Anton Müller

(Wien 1853-1897) Wien, Lerchenfelder Gürtel, verso betitelt, signiert Anton Müller, Aquarell auf Papier, 19 x 24 cm, Passep., gerahmt, (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

06.10.2020 - 10:12

Vyvolávací cena:

Anton Müller

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 06.10.2020 - 10:12
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online