Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-072020/0004

Josef Steiner *

(Wien 1910-1981) Zwei Blumenstillleben, signiert J. Steiner, Öl auf Holz, je 18 x 13 cm, gerahmt, (2) (Wi)

Expert: Mag. Susanne Winter Mag. Susanne Winter
+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

06.10.2020 - 10:20

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Josef Steiner *

+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 06.10.2020 - 10:20
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online