Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-069899/0016

Julius von Blaas

(Albano 1845-1922 Bad Hall) Aufziehendes Unwetter (Grimming, rückseitig Stempel NAchlass Julius von Blaas, Öl auf Leinwand, 45,5 x 51 cm, gerahmt, (Rei)

Provenienz: Schloss Tannenmühle, Nachlass Julius von Blaas.

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

06.10.2020 - 10:21

Dosažená cena: **
EUR 650,-
Vyvolávací cena:

Julius von Blaas

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 06.10.2020 - 10:21
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online