Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-069334/0004

Ludwig Halauska

(Waidhofen/Ybbs 1827-1882 Wien) Tal im Gebirge, signiert Ludwig Halauska, Aquarell auf Papier, 17 x 24 cm, Passep., gerahmt, gebräunt, (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

06.10.2020 - 10:22

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Ludwig Halauska

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 06.10.2020 - 10:22
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online