Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-069891/0012

Francois Edmé Ricois

(Courtalin 1795-1881 Paris) Hausruinen am Stadtrand, signiert und datiert Ricois 1877, Aquarell auf Papier, 21 x 28 cm, Passep., gerahmt, gebräunt, (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

06.10.2020 - 10:23

Vyvolávací cena:

Francois Edmé Ricois

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 06.10.2020 - 10:23
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online