Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-071144/0004 -

Carl Goebel

(Wien 1824-1899) Kinder beim Angeln, signiert Goebel, Aquarell auf Papier, 21 x 28 cm, Passep., gerahmt, (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

06.10.2020 - 10:25

Vyvolávací cena:

Carl Goebel

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 06.10.2020 - 10:25
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online