Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-071068/0013

Österreich um 1880

Stadttor von Dürnstein, signiert Wenner, Aquarell auf Papier, 23 x 27 cm, Passep., gerahmt, gebräunt, (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

06.10.2020 - 10:33

Dosažená cena: **
EUR 1.600,-
Vyvolávací cena:

Österreich um 1880

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 06.10.2020 - 10:33
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online