Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-065487/0002

Josef Straka

(Schloß Saar 1864-1946 Wien) Auerhahnjagd, signiert Jos. Straka, Öl auf Holz, 28,5 x 20,5 cm, gerahmt, (W)

Expert: Dr. Christl Wolf Dr. Christl Wolf
+43-1-515 60-377

06.10.2020 - 10:39

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Josef Straka

+43-1-515 60-377

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 06.10.2020 - 10:39
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online