Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-072829/0009

Leo Weiss *

(Leibnitz 1912 geb.) Satyr mit Nymphe, signiert Leo Weiss, unleserlich datiert, Öl auf Leinwand, 47 x 31 cm, gerahmt, (Wi)

Expert: Mag. Susanne Winter Mag. Susanne Winter
+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

06.10.2020 - 10:42

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Leo Weiss *

+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 06.10.2020 - 10:42
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online