Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-072829/0010

Künstler 19. Jhdt.

Auf den Weg zur Alm mit Kühen, Ziegen und Schafen, Öl auf Leinwand, 40 x 36 cm, gerahmt, (Wi)

Expert: Mag. Susanne Winter Mag. Susanne Winter
+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

06.10.2020 - 10:42

Vyvolávací cena:

Künstler 19. Jhdt.

+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 06.10.2020 - 10:42
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online