Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-072829/0019

Künstler um 1900

Das Landhaus, Öl auf Leinwand,30 x 46 cm, gerahmt, (Wi)

Expert: Mag. Susanne Winter Mag. Susanne Winter
+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

06.10.2020 - 10:43

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Künstler um 1900

+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 06.10.2020 - 10:43
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online