Čís. položky 138-072288/0014

Wiener Blumenmaler, um 1840

Wiener Blumenmaler, um 1840 - Obrazy

Iris und Kapuzinerrose, Aquarell auf Papier, 20 x 29 cm, Passep., gerahmt, gebräunt, (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

06.10.2020 - 10:53

Vyvolávací cena:

Wiener Blumenmaler, um 1840

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Obrazy
Typ aukce: Online aukce
Datum: 06.10.2020 - 10:53
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online