Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-038560/0013

Brillant-Diamantdamenring zus. 0,59 ct

Gold/Weißgold 585, Brillanten zus. ca. 0,45 ct, Achtkantdiamanten teilweise in Weißgold 750 gefasst, RW 57, 5,2 gøG5

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

01.10.2020 - 15:06

Vyvolávací cena:
EUR 650,-

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 01.10.2020 - 15:06
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 25.09. - 01.10.2020