Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-037382/0272 -

Anton Lehmden *

(Nitra/Slowakei 1929 - 2018 Wien) Wien - Ringstraße mit Oper, signiert und datiert unten rechts: A. Lehmden (19)75, Radierung, Auflagenummer 60/120, ca. 40 x 27,5 cm, Blatt ca. 65 x 50 cm (IMG2306)

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

01.10.2020 - 15:35

Dosažená cena: **
EUR 280,-
Vyvolávací cena:
EUR 70,-

Anton Lehmden *

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 01.10.2020 - 15:35
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 25.09. - 01.10.2020