Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-038266/0008

E. Rousseau

(um 1900, tätig in Chinon, Dép. Indre-et-Loire) Madonna in Blau und Weiß, rückseitig Klebeetikett des Malers, Pastell, hochoval, ca. 42,5 x 32,5 cm, Passepartout, verglast, vergoldeter masseverzierter Rahmen

Expert: Univ. Prof. Dr. Wolfgang Speyer Univ. Prof. Dr. Wolfgang Speyer
+43-662-87 16 71-0

01.10.2020 - 15:36

Vyvolávací cena:

E. Rousseau

+43-662-87 16 71-0

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 01.10.2020 - 15:36
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 25.09. - 01.10.2020