Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-037516/0009

Monogrammist R. W., wohl Österreichisch um 1900/20

Italienerin mit Esel auf einem Küstenpfad, monogrammiert und datiert unten rechts: 1915, Aquarell auf Papier, ca. 40 x 33 cm, Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

01.10.2020 - 15:43

Vyvolávací cena:
EUR 80,-

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 01.10.2020 - 15:43
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 25.09. - 01.10.2020