Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-038249/0010

Erna Pliem-Stöckl *

(Saalfelden 1939 geb.) Auf der Insel Paros, signiert, bezeichnet und datiert unten rechts: Erna Pliem Stöckl, Paros 1999, Mischtechnik auf Papier, Blattgröße ca. 19 x 26 cm, auf Untersatzblatt, Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: Anton Wilhelm Anton Wilhelm
+43-662-871671-48

01.10.2020 - 15:49

Vyvolávací cena:
EUR 130,-

Erna Pliem-Stöckl *

+43-662-871671-48

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 01.10.2020 - 15:49
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 25.09. - 01.10.2020