Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 145-048728/0002

Altschliffbrillant Ring zus. ca. 1,60 ct

Gold 750, Silber ca.800, Diamantrauten, 5,7 g, RW 55, gebrochene Lötstellenøg6

Expert: Alessandra Thornton Alessandra Thornton
+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

15.10.2020 - 15:26

Vyvolávací cena:
EUR 1.300,-

+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Exkluzivní šperky
Datum: 15.10.2020 - 15:26
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 24.09. - 14.10.2020