Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 145-048822/0004

Diamantbrosche zus. ca. 1,30 ct

Rosegold 585, Silber ca. 800, Altschliffdiamant ca. 0,80 ct, kleinere zus. ca. 0,50 ct, österr. Amtspunze 1872-1922, 4,6 g, ein Stein fehltøg5

Expert: Alessandra Thornton Alessandra Thornton
+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

15.10.2020 - 15:25

Dosažená cena: **
EUR 1.152,-
Vyvolávací cena:
EUR 750,-

+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Exkluzivní šperky
Datum: 15.10.2020 - 15:25
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 24.09. - 14.10.2020