Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 094-064761/0000

Maler um 1900

Stillleben mit Tulpen, Rosen, Nelken, Schnecken und Schmetterlingen, Öl auf Leinwand, doubliert, ca. 62 x 47 cm, gerahmt, Rahmen beschädigt

Expert: Stefan L. Schnöll Stefan L. Schnöll
+43 -732-773 132-76

06.10.2020 - 15:02

Dosažená cena: **
EUR 360,-
Vyvolávací cena:

Maler um 1900

+43 -732-773 132-76

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Datum: 06.10.2020 - 15:02
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online